בלוג

גליון מספר 30 – אוגוסט 2022

מה בגיליון: פורמט הגל ד"ש מהמכבייה הראשונה ב-1923. הפעלה ממגדלורים בארץ ובעולם. נא להכיר – חובב רדיו מפורטוגל. בנייה עצמית של אנטנה לגלי ה-HF. בקרת מתאם אנטנה להספקים גבוהים. חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. המצאת התקשורת הלוויינית, חלק ב'.

גליון מספר 29 – יולי 2022

מה בגליון: שידור ליד אריות באפריקה. סיפורי פרידריכסהפן 2222. הספרים שאהבתי כחובב רדיו. סיפור רב דורי – תקשורת בשדות. על מועדון חובבי הרדיו בתל אביב. חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. האקדמיה לחובבי הרדיו.

גליון מספר 28 – יוני 2022

מה בגליון: מפגשי חובבים בשטח ופעולות חינוכיות. סיפורים היסטוריים על האלקטרוניקה בישראל. על הספקטרום האלקטרו מגנטי ו-SHF. המצאת התקשורת הלוויינית. אנטנה ל-4 מטר לבנייה עצמית. מדור חדש – חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל.

גליון מספר 27 – מאי 2022

מה בגיליון: חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. קשר חובבים עם האסטרונאוט איתן סטיבה. על ציוד הקשר של הטיטאניק. יומן תחנה ממוחשב "הלוג הקדוש". יריד חובבי הרדיו הגדול באירופה. מערכי אנטנות מתקדמות.

גליון מספר 26 – אפריל 2022

מה בגיליון: קשר הרדיו במלחמת אוקראינה. מצברי ליתיום לחובבי הרדיו – חלק ב' ממסרים וטכנולוגיות -מאפיינים. תחרות ארץ הקודש 2222 גם ב-FT8 על תחנת שרה בגבת ותחנת לוויין ביגור ספר חדש על התקשורת בישראל סרג' לנדסמן – מר מכ"ם הישראלי

גליון מספר 25 – מרץ 2022

מה בגיליון: חדשות חובבי רדיו מהארץ והעולם. מצברי ליתיום לחובבי הרדיו – חלק א' תלמידים לומדים לשדר לחלל החיצון. טכנולוגיית הרחפנים עם בקרת רדיו. ה-Winlink לקשר חירום באוקראינה. אלן טיורינג, מפצח סודות הנאצים.

גליון מספר 24 – פברואר 2022

מה בגיליון: SP3RN חובב הרדיו מאושוויץ. פ. אולנדורף המדען שברח מהנאצים. כיצד לשלוח דוא"ל ב-HF? על מזג האוויר בחלל. מכתבי קוראים Feedback בנייה עצמית – רתכת לסוללות. משוואת התקשורת האלחוטית.

גיליון מספר 23 – ינואר 2022

מה בגיליון: חדשות חובבי רדיו מהארץ והעולם. משלחת ישראלית לרואנדה. קצרמרים – מאמרים קצרים. מבצע "חסידה" הברחת נשק לא"י, ב-8491. כל שרצית לדעת על הרכב החשמלי. תוכנה חינמית לאנטנות. מי המציא את הרדיו, טסלה או מרקוני. לזכרם, חובבי רדיו SK .

גליון 22 – דצמבר 2021

מה בגיליון: חדשות חובבי רדיו מהארץ והעולם. ישראלי משדר מ- 2020-EXPO באמירויות. תלמידי מועדון משדרים בלוויין. מקלט הרדיו העממי של היטלר. על חלוקת ג'אנק אלקטרוני ביגור. תחרות חובבי רדיו בסוכות 0202. איך מודדים הספק במשדרים חדישים? תומאס יאנג – האדם האחרון שידע הכל.

טוען…

משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.


למעקב אחר הבלוג שלי

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

%d בלוגרים אהבו את זה: