בלוג

גליון מספר 34 – דצמבר 2022

מה בגיליון:- ביקור נשיא ה-IARC באמירויות.- תחרויות והפעלות בארץ ובחו"ל.- מדור טכני נרחב, מדידות ובנייה עצמית.- על סוללות והדרכים למדוד אותן- על מגבר הספק גבוה שפופרתי.- חמדור בשפה האנגלית CORNER ENGLISH- ועוד…

גיליון מספר 32 – אוקטובר 2022

מה בגיליון:- תחרות חובבי רדיו בסוכות.- על חוויותיו של חובב חדש.- בנייה עצמית של אנטנה ורטיקלית.- חמדור בשפה האנגלית CORNER ENGLISH- ועוד…

גליון מספר 30 – אוגוסט 2022

מה בגיליון: פורמט הגל ד"ש מהמכבייה הראשונה ב-1923. הפעלה ממגדלורים בארץ ובעולם. נא להכיר – חובב רדיו מפורטוגל. בנייה עצמית של אנטנה לגלי ה-HF. בקרת מתאם אנטנה להספקים גבוהים. חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. המצאת התקשורת הלוויינית, חלק ב'.

גליון מספר 29 – יולי 2022

מה בגליון: שידור ליד אריות באפריקה. סיפורי פרידריכסהפן 2222. הספרים שאהבתי כחובב רדיו. סיפור רב דורי – תקשורת בשדות. על מועדון חובבי הרדיו בתל אביב. חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. האקדמיה לחובבי הרדיו.

גליון מספר 28 – יוני 2022

מה בגליון: מפגשי חובבים בשטח ופעולות חינוכיות. סיפורים היסטוריים על האלקטרוניקה בישראל. על הספקטרום האלקטרו מגנטי ו-SHF. המצאת התקשורת הלוויינית. אנטנה ל-4 מטר לבנייה עצמית. מדור חדש – חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל.

גליון מספר 27 – מאי 2022

מה בגיליון: חדשות אגודת חובבי הרדיו בישראל. קשר חובבים עם האסטרונאוט איתן סטיבה. על ציוד הקשר של הטיטאניק. יומן תחנה ממוחשב "הלוג הקדוש". יריד חובבי הרדיו הגדול באירופה. מערכי אנטנות מתקדמות.

טוען…

משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.


למעקב אחר הבלוג שלי

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

%d בלוגרים אהבו את זה: